Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > do wykorzystania

do wykorzystania

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo), k. Gdańska
Nr ref.: +48 667 784 786

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata,
na 4 kontynentach.

Główne zadania:

  • współpraca z zespołem handlowym i konstruktorskim przy kreowaniu nowych produktów,
  • zarządzanie informacjami technicznymi i marketingowymi w zakresie powierzonej grupy produktowej,
  • obróbka danych w systemie ERP,
  • aktywna praca nad ofertą, katalogiem, kartami katalogowymi oraz analizami opłacalności
  • wdrożenia nowych produktów,
  • kształtowanie cen produktów,
  • budowanie katalogu produktów,
  • prowadzenie strony internetowej,
  • prowadzenie procesu certyfikacji,
  • współpraca z klientami oraz wsparcie dla grupy partnerów handlowych.
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika lub inne techniczne) i/lub doświadczenie w środowisku produktów elektrycznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność dobrej organizacji prac

Mile widziane:
 umiejętność obsługi systemów ERP

  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,

  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.