Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Doradca Klienta / Menedżer działu handlowego

Doradca Klienta / Menedżer działu handlowego

Spółka Beauty2030 zajmuje się handlem włosami do produkcji peruk, tresek, doczepów i spinek. Włosy nabywane są od osób prywatnych w całej Europie, a klienci pozyskiwani są za pomocą reklamy w Internecie oraz rekomendacji klientów i specjalistów pracujących w branży kosmetycznej.

Miejsce pracy: Warszawa

Wielka międzynarodowa firma House of Hair zaprasza do swojego przyjaznego zespołu Menedżera z co najmniej rocznym doświadczeniem w obszarze sprzedaży lub komunikacji (praca w komfortowym biurze w Warszawie).

Obowiązki obejmują
  • wsparcie i pomoc klientkom, którzy zwrócili się do nas
Wymagania:
  • dobra znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego lub ukraińskiego warunek konieczny
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • energiczność, ambicja i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja (zaproponuj własne oczekiwane wynagrodzenie)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • stałe szkolenia
  • przyjazne rodzinne biuro
  • fantastyczne międzynarodowe wydarzenia korporacyjne