Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Główny kasjer

Główny kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/23/0162
OBOWIĄZKI:
- nadzorowanie linii kas, - koordynowanie i kontrola pracy kasjerek, - zarządzanie sejfem i dokumentacją kas, współpraca z bankiem, rozliczanie kasjerek,- przygotowywanie dokumentów do księgowości,- sporządzanie reklamacji, zwrotów, faktur VAT, - zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów- dbanie o wizerunek sklepu,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych, obsługa komputera w zakresie systemu Windows, mile widziana znajomość programu Market, dokładność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole,

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie