Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik biura

Kierownik biura

Ogłoszenie numer: 7949571, z dnia 2023-02-17

Jan Mazur

Firma JANBOX powstała 2002 roku i zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej.

Miejsce pracy: Grabie (pow. krakowski, gm. Skawina)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za rozwój obszaru sprzedaży

Co będziesz robić?

  • Realizować złożone cele sprzedażowe i jakościowe w powierzonym obszarze
  • Efektywnie zarządzać zespołem, poprzez dobór oraz rozwój pracowników poprzez wspólne prace w rynku
  • Rozwiązywać bieżące wyzwania występujące w zespole oraz na podległym terenie
  • Planować oraz raportować pracę własną i zespołu
  • Monitorować i analizować dane sprzedażowe
  • Współpracować z kluczowymi klientami oraz sieciami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z bieżącymi klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie kontraktów handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Identyfikowanie możliwości rozwoju sprzedaży usług
  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w branży związanej z opakowaniami

Wymagania

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność obsługi komputera, ENOVA XL
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność weryfikacji kosztów

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora papierniczego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony współpracowników.