Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Drogerii

Kierownik Drogerii

Jesteśmy polską firmą działającą nieprzerwanie od ponad 20 lat. Aktualnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży podległej Drogerii;
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Drogerii;
  • Zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów;
  • Rekrutowanie i wspieranie pracowników w ich rozwoju;
  • Profesjonalna obsługa klienta oraz aktywne doradztwo w wyborze kosmetyków;
  • Dbanie o estetyczny wygląd Drogerii i ekspozycję produktów;
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży retail;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Umiejętność pracy pod presją, zaradność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania zespołu do efektywnej pracy;
  • Wysoka orientacja na wynik i na osiąganie celów sprzedażowych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praktyczny program wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Systemy premiowe;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia na życie;
  • Rabaty na zakupy w sieci naszych sklepów.
Proces rekrutacji:
  1. Selekcja CV przez dział HR;
  2. Kontakt z wybranym kandydatem;
  3. Rozmowa rekrutacyjna z Menedżerem Regionalnym;
  4. Podjęcie decyzji.