Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Działu Handlowego

Kierownik Działu Handlowego

Ogłoszenie numer: 7883799, z dnia 2023-01-31

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy i jej rozbudową zatrudnimy:

Miejsce pracy: Chróścice, ul. Korfantego 43

Opis stanowiska

  • planowanie i delegowanie zadań
  • wyznaczanie celów sprzedażowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • realizacja założeń przyjętej strategii handlowej firmy
  • maksymalizacja rentowności sprzedaży
  • zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami i dostawcami
  • motywowanie, wspieranie i zapewnienie pracownikom rozwoju
  • kontrola limitów ubezpieczeniowych
  • weryfikacja i autoryzacja zamówień, faktur do zaksięgowania oraz płatności

Wymagania

  • doświadczenie (min.3 lata) w zarządzaniu zespołem
  • cechy lidera, który potrafi poprowadzić i zainspirować zespół
  • min.2 lata doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta
  • wykształcenie wyższe
  • zdolność otwartego i uczciwego komunikowania się
  • asertywność
  • zdolność motywowania innych
  • umiejętność planowania na dużą skalę i szybkiego reagowania na zmiany
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • umiejętność współpracy z innymi i delegowania zadań
  • takt i wyczucie społeczne
  • empatia
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie z 30-letnią tradycją
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwości rozwoju: szkolenia, kursy, warsztaty rozwojowe, dofinansowanie studiów i eventy integracyjne z Akademią Protec
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju
  • pracę w przyjaznym zespole
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki i premie świąteczne, etc.