Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Działu Sprzedaży - Instalacje Wewnętrzne i Technika Grzewcza

Kierownik Działu Sprzedaży - Instalacje Wewnętrzne i Technika Grzewcza

RABPLAST -zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem zakładów wodociągowych, firm  wykonawczych, instalatorów oraz hurtowni w materiały do budowy i naprawy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, odwodnień jak również instalacji wewnętrznych i grzewczych.

Miejsce pracy: Skawa
Opis stanowiska:
  • zarządzanie małym zespołem handlowym
  • negocjacje warunków współpracy i ich realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami
  • budowanie długoterminowych relacji handlowych
  • monitorowanie ciągłego procesu obsługi klienta od przedstawienia oferty po dostarczenie towaru,
  • analizowanie możliwości rynkowych i identyfikowanie potencjalnych Klientów
Wymagania:
  • WARUNEK KONIECZNY - doświadczenie handlowe w sprzedaży materiałów instalacyjnych, grzewczych i kanalizacyjnych.
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • komunikatywność
  • szybkość nawiązywania nowych kontaktów
  • samoorganizacja i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę na pełny etat 1/1
  • umowa o pracę (pierwsza umowa o prace na okres próbny -3 miesiące, po tym okresie jeżeli kandydat będzie spełniał oczekiwania Pracodawcy, zostanie podpisana umowa o prace na czas nieokreślony)
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód -udostępniany również do celów prywatnych, laptop, telefon)