Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Działu Sprzedaży Opryskiwaczy

Kierownik Działu Sprzedaży Opryskiwaczy

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

Oddział firmy: Budzyń
Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem
  • Budowanie strategii sprzedażowo-marketingowej
  • Analiza wyników
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Badanie rynku oraz możliwości rozwoju
  • Szkolenia
  • Współpraca z pozostałymi działami
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży rolniczej
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego