Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Rejonu (zarządzanie nieruchomościami / utrzymanie czystości / ochrona)

Kierownik Rejonu (zarządzanie nieruchomościami / utrzymanie czystości / ochrona)

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie w sektorze utrzymania czystości oraz ochrony mienia, proponującej Klientom najwyższą jakość usług w tym obszarze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stary Sącz
OBOWIĄZKI:
  • sprawowanie kierownictwa nad funkcjonowaniem powierzonego Regionu
  • dokonywanie zmian organizacyjnych w Regionie celem poprawy efektywności działania
  • ustalanie porządku i organizacji pracy Regionu z zachowaniem zasad określonych w Regulaminie Pracy oraz z uwzględnieniem potrzeby podnoszenia kwalifikacji przez pracownika
  • prowadzenie działań zapewniających maksymalizację wyniku finansowego Regionu
  • prowadzenie aktywnej polityki rozwoju Regionu, w szczególności poprzez pozyskiwanie nowych kontaktów i zwiększanie zakresu oferowanych usług
  • prowadzenie polityki kadrowej i płacowej w ramach posiadanych środków finansowych i zgodnie ze wskazaniami dotyczącymi polityki zatrudnienia w spółce
  • ścisła współpraca z dotychczasowymi zleceniodawcami w zakresie realizowanych usług
  • stosowanie i przestrzeganie procedur wdrożonych w spółce
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem pracowników
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i wyznaczania celów do realizacji
  • umiejętność pracy w dużym zespole
  • znajomość postępowań przetargowych mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski
  • atrakcyjne wynagrodzenie i prowizje za osiągnięte wyniki
  • samochód służbowy
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku