Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik salonu fryzjerskiego

Kierownik salonu fryzjerskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Miejsce pracy: Grójec
Numer: StPr/24/0192
OBOWIĄZKI:
Umiejętność skutecznej komunikacji i obsługi klientaZdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasemPrzyjazne i profesjonalne usposobienieWyjątkowe umiejętności w zakresie obsługi klientaUmiejętność oceny sytuacji i analizowania informacjiUmiejętność pracy pod presją czasuSprawność fizyczna i stabilność psychicznaZdolność i gotowość do pracy w elastycznym grafikuBiegłość w obsłudze oprogramowania biurowegoSzeroka wiedza na temat branży salonów fryzjerskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grójec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu