Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Menadżer Handlowy Rynku Zbożowego

Menadżer Handlowy Rynku Zbożowego

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży agrobiznesu, specjalizującą się w handlu zbożem, rzepakiem i śrutą. Wyróżnia nas innowacyjność, wiarygodność oraz elastyczność w dostosowaniu do potrzeb naszych klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Wyplata 8000 netto + bonusy

Twój zakres obowiązków:
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych.
  • Opracowywanie strategii kontraktacji oraz ich regularne aktualizacje.
  • Koordynowanie przygotowania umów i nadzór nad ich realizacją.
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Zarządzanie podległym zespołem.
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego, najlepiej w obszarze ekonomii lub rolnictwa.
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w handlu zbożami.
  • Biegłej znajomości rynku oraz trendów cenowych.
  • Umiejętności negocjacji i skutecznej sprzedaży, potwierdzonej doświadczeniem w pracy z normami Fosfa i Gafta.
  • Zdolności do efektywnego zarządzania procesami i zdolności negocjacyjnych.
  • Gotowości do realizacji zagranicznych podróży służbowych.
To oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • System premiowy uzależniony od kontraktów.