Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Menedżer obszaru z językiem niemieckim

Menedżer obszaru z językiem niemieckim

Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno
Miejsce pracy: Jasło
Numer: 21/3/2023
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami, realizacja założonego planu sprzedaży, organizowanie spotkań z klientami (w siedzibie Spółki lub w delegacji), bieżąca odpowiedź na zapytania ofertowe klientów, prowadzenie akcji promocyjnych, wyjazdy służbowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), handlowe
Język: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia: umiejętność pracy zespołowej oraz budowania relacji

Wymagania inne:

otwartość na zmiany, świadomość w zarządzaniu stresem i emocjami

Miejsce pracy:

Jasło

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno