Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Pomocnik kierownika sklepu

Pomocnik kierownika sklepu

Miejsce pracy: Siemiatycze, ul. 11-go Listopada 184
Twoje główne zadania:
  • Wspieranie Kierownika Sklepu w monitorowaniu standardów i realizacji planów sprzedażowych.
  • Zarządzanie zamówieniami i dbanie o odpowiednie zatowarowanie.
  • Współpraca w zakresie zadań administracyjno-biurowych oraz bezpośrednia obsługa klientów.
Oczekujemy od Ciebie:
  •  Doświadczenie w handlu, preferowane w branży budowlanej/dom i ogród.
  • Motywacja i zaangażowanie w pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Otwartość na szkolenia wstępne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę z terminowym wynagrodzeniem.
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach stabilnie rozwijającej się firmy.