Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Product Line Sales Manager (MEMORY/SSD/HDD)

Product Line Sales Manager (MEMORY/SSD/HDD)

Ogłoszenie numer: 7984221, z dnia 2023-03-07

ASBIS jest czołowym globalnym dystrybutorem wartości dodanej, OEM i dostawcą rozwiązań zatrudniającym ponad 2600 pracowników w 28 spółkach zależnych w regionie EMEA. Wyróżnia nas dogłębna znajomość branży i ponad 32-letnie doświadczenie jako niezawodny globalny partner dla klientów i dostawców.

Jesteśmy dumni z bycia jedną z firm certyfikowanych przez Great Place to Work®, światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy. Wierzymy, że naszym prawdziwym kapitałem są ludzie. ASBIS dużo inwestuje, aby stworzyć miejsce pracy, w którym każdy pracownik ma pozytywne doświadczenia, ciągły rozwój zawodowy i odpowiednie wsparcie, aby uwolnić swój potencjał i budować przyszłość razem z Firmą.

Niezależnie od dziedziny wiedzy i Twojej specjalizacji, w ASBIS znajdziesz szereg możliwości rozwoju kariery.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • rozwój relacji biznesowych z obecnymi i nowymi partnerami;
  • rozwój potencjalnych kanałów sprzedaży;
  • opracowywanie i udostępnianie planów sprzedaży produktów z linii sprzedażowych, zgodnie z uzgodnionymi planami sprzedażowymi;
  • realizacja planów sprzedażowych z najwyższą możliwą dokładnością;
  • przygotowanie analiz oraz regularne raportowanie;
  • szukam nowych dostawców, możliwości biznesowych na swoich liniach produktowych;
  • utrzymywanie jakościowych relacji z kluczowymi klientami/partnerami/dostawcami;
  • negocjowanie cen z dostawcami;
  • składanie ofert kluczowym klientom, finalizowanie transakcji z klientami/partnerami;
  • raportowanie do lidera zespołu;
  • składanie zamówień zakupowych do dostawców/zespołu centralnego.

Wymagania

  • udane doświadczenie i praca na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • znajomość języka angielskiego - poziom średniozaawansowany lub wyższy;
  • biegła znajomość języka polskiego - 99% kontaktów z przedstawicielami klientów/dostawców w języku polskim;
  • dobra znajomość rynku komponentów (MEMORY/SSD/HDD) i pokrewnych kategorii, doświadczenie w pracy z wiodącymi dystrybutorami, detalistami, sprzedawcami internetowymi;
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne, umiejętność planowania krótko- i długoterminowych zakupów i sprzedaży;
  • umiejętność budowania długoterminowych produktywnych relacji z obecnymi i nowymi partnerami biznesowymi;
  • silne nastawienie na osiąganie wyników, dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne, systematyczne podejście do pracy, samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy

  • możliwość pracy w silnej finansowo, szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stałą współpracę z globalnymi zespołami profesjonalistów
  • międzynarodowe możliwości rozwoju kariery
  • dostęp do ustawicznego rozwoju zawodowego: szkolenia, programy certyfikacji, integracji i budowania zespołu;
  • prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • możliwość pracy z domu;
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny;
  • bonusy okolicznościowe, prezenty i wyróżnienia firmowe, premie za wysługę lat
  • specjalne ceny na produkty firmy.