Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Product Manager

Product Manager

Ogłoszenie numer: 9324952, z dnia 2024-10-17

Meshdeco

Marka Meshdeco to wyłączny dystrybutor siatek do zastosowań architektonicznych i przemysłowych firmy Banker Wire.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Budowanie sprzedaży nowo powstałej firmy na rynku polskim - dystrybucja produktów marki Banker Wire.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Umiejętność budowania i kierowania zespołem
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych
  • Prowadzenie szkoleń dla partnerów biznesowych
  • Zdobywanie nowych kontaktów biznesowych
  • Przygotowanie ofert dla klientów, stały kontakt z producentem Banker Wire ze Stanów Zjednoczonych

Wymagania

  • Zaawansowany poziom języka angielskiego (C1) - niezbędny do skutecznej komunikacji międzynarodowej
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych min. 3 letnie
  • Wysoka kultura osobista, uczciwość i terminowość
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Umiejętność budowania strategii sprzedaży
  • Samodzielność
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Możliwość budowania swojego zespołu w nowo powstałej firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia: podstawa 4 tys netto oraz prowizyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód