Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Regionalny Kierownik ds Rynku Inwestycyjnego

Regionalny Kierownik ds Rynku Inwestycyjnego

Ogólnopolska firma handlowo-usługowa.

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • nawiązywanie kontaktów i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • opracowywanie ofert kosztorysowych
  • aktywne monitorowanie i pozyskiwanie inwestycji, realizowanych na wyznaczonym terenie, współpraca z komórkami firmy w celu zapewnienia planowanej realizacji zamówień,
  • budowanie bazy inwestycji klientów,
  • prowadzenie inwestycji na każdym jej etapie, od wyceny po realizację i obsługę posprzedażową,
  • dbałość o utrzymanie długofalowych relacji z klientami,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie - techniczne,
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność szybkiego uczenia się, kreatywność, konsekwencja, determinacja w osiąganiu celów,
  • doświadczenie w obsłudze klienta i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość branży drzwiowej,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz  z systemem premiowym,
  • szkolenia produktowe,
  • szkolenia produktowe i pełna pomoc merytoryczna,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.