Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Regionalny Kierownik Sprzedaży (Bankowość)

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Bankowość)

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Obecnie dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży finansowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie
Zakres obowiązków:
  • Rozbudowa portfela Pośredników finansowych na terenie województwa Śląskiego
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Partnerów, doradztwo i dostarczanie im skutecznych rozwiązań
  • Prowadzenie analizy rynku i konkurencji
  • Wspieranie i motywowanie pracy Pośredników oraz stałe dążenie do podnoszenia wyników sprzedażowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z Pośrednikami finansowymi (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe
  • Otwartość i kreatywność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, samodzielność, silna motywacja do osiągania celów.
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia od sprzedaży
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe
Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez AYP Sp.z.o.o Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy rekrutacyjne.