Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Sales Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Sales Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Global Ocean Link Poland to firma logistyczna, założona w 2022 roku. Świadczymy wysokiej jakości usługi takie jak: fracht morski, transport drogowy, fracht lotniczy, logistyka magazynowa, spedycja, formalności celne itp. Opracowujemy oferty usług w oparciu o indywidualne cechy naszych klientów.

Wysokiej klasy specjaliści są zawsze gotowi towarzyszyć Państwu dostawom, tworząc nowe projekty zgodnie z Państwa życzeniami i celami. Zdobyte przez lata umiejętności i doświadczenie pozwalają nam znaleźć konkurencyjne rozwiązanie dla wszelkich potrzeb transportowych i logistycznych.

Miejsce pracy: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 347

Oczekiwania względem kandydata:
  • minimum 3  lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • nastawienie na rozwój
  • wysoka świadomość biznesowa
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku)
  • znajomość języka angielskiego
Zadania:
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami od prospektu po finalizacji umowy
  • kreatywne podejście do pracy
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Udział w opracowywaniu planów sprzedaży
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • tworzenie i nadzór nad wykonaniem sprzedażowej strategii organizacji
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz korzystny system premiowy
  • pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, energicznym zespole.