Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/23/0085
OBOWIĄZKI:
Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)Rodzaj pracy wykonywanej:sprzedaż maszyn i urządzeń, kontakt z klientem, pozyskiwanie nowych klientów, telemarketing, wprowadzanie zamówień i ich realizacja.Wykształcenie: średnie,Staż pracy: ----Umiejętności i specjalności: -----Uprawnienia: -----Inne wymagania:------
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu