Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Rzgów (pow. koniński, gm. Rzgów), Rzgów
Numer: StPr/24/0609
OBOWIĄZKI:
a) Zapoznanie się z programem stażu, przepisami BHP, PPOŻ., regulaminem pracy, zapoznanie się z zakresem obowiązków.b) Przeszkolenie w zakresie obowiązków. Nauka oprogramowania. Zapoznanie się z programem, wymogami i standardami.c) Budowanie, pozyskiwanie oraz planowanie i zarządzanie bazą klientów handlowych.d) Współpraca z obecnymi kluczowymi klientami zagranicznymi w tym włączenie języka rosyjskiego w ramach pracy.e) Wykonywanie analizy, dokonywanie raportów, opracowywanie planów marketingowych, przygotowywanie projektów sprzedażowych oraz analiza i raportowanie wyników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód