Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2462
OBOWIĄZKI:
budowanie, planowanie i zarządzanie bazą klientów; pozyskiwanie kluczowych klientów; utrzymywanie długofalowych relacji; realizacja planów sprzedażowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: umiejętność technik sprzedażowych
Uprawnienia: doświadczenie w sprzedaży i doradztwie
Uprawnienia: znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW MS OFFICE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu