Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista ds. rozwoju sieci

Specjalista ds. rozwoju sieci

Wraz z rozwojem struktury importerskiej marek SsangYong, BAIC, Forthing, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Analiza rynków lokalnych w zakresie potencjału sprzedażowego
  • Wspieranie i koordynowanie procesu aplikacji i weryfikacji kandydatów na Dealerów
  • Kompletowanie wymaganych dokumentów i ich analiza merytoryczna
  • Przygotowywanie zestawień i podsumowań na cykliczne spotkania
  • Współtworzenie i weryfikacja standardów
Oczekiwania wobec kandydata / kandydatki:
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel, Powerpoint)
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kategorii B
Firma oferuje:
  • Pracę w strukturze importerskiej
  • Ciekawe obowiązki, realny wpływ na rozwój biznesu na rynku polskim
  • Współpracę w formie umowy cywilnoprawnej (B2B)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy