Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Twój zakres obowiązków:
  • wdrażanie planów sprzedażowych;
  • zarządzanie sprzedażą: przygotowanie raportów, analiz i prognoz sprzedażowych;
  • analiza rynku oraz wyszukiwanie potencjalnych dostawców;
  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych;
  • przeprowadzanie postępowań sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • utrzymywanie kontaktów ze stałymi partnerami biznesowymi.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat);
  • dobra znajomość procesów sprzedażowych (mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży międzynarodowej);
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) – warunek konieczny;
  • dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie MS Excel;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w nowej dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • gwarancja stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • bezpłatna opieka medyczna (po 3-miesięcznym okresie próbnym);
  • dopłata do paliwa (po 3-miesięcznym okresie próbnym);
  • spotkania integracyjne;
  • dogodny dojazd z południowych dzielnic Wrocławia: Klecina, Oporów, Ołtaszyn, Krzyki (również możliwość dojazdu komunikacją miejską - linie 602, 607) oraz ze Świdnicy i Wałbrzycha.