Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista ds. Sprzedaży Części i Obsługi Magazynu

Specjalista ds. Sprzedaży Części i Obsługi Magazynu

Ogłoszenie numer: 9203764, z dnia 2024-09-03

My wiemy, co jest w stanie poruszyć rynki. I cieszymy się, że możemy w tym czynnie uczestniczyć.

Dlatego codziennie zmierzamy się z wyzwaniami przyszłości. Albowiem można poruszyć jeszcze wiele – przyłącz się do nas!

Na rynku ogłoszeń firmy CROVORG GROUP zajmującym się sprzedażą i kompleksową obsługą wózków widłowych z napędem elektrycznym oraz spalinowym diesel lub LPG znajdziesz aktualną ofertę pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Nadarzyn, Wolica

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i nadzorowanie prac prowadzonych w magazynie,
  • Planowanie i nadzór pracy serwisu stacjonarnego,
  • Tworzenie wycen remontów i napraw wózków widłowych, maszyn budowlanych,
  • Negocjacje warunków ofert z klientami,
  • Współpraca z poddostawcami,
  • Dbałość o utrzymanie wewnętrznych procedur i norm, mających na celu maksymalizację wydajności,
  • Odpowiedzialność za terminowe przeprowadzanie zamówienia,
  • Organizowanie pracy podległego zespołu.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera / zastępcy kierownika warsztatu.
  • Wykształcenie kierunkowe mechaniczne,
  • Znajomość różnorodnych technologii motoryzacyjnych,
  • Bardzo dobra obsługa komputera,
  • Umiejętności kierowania Zespołem,
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji, umiejętność współpracy w grupie.

Mile widziane:

  • Znajomość branży wózków widłowych,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w serwisie samochodowym na stanowisku doradcy serwisowego lub mistrza serwisu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i wyjazdy zagraniczne.
  • Jednozmianowy tryb pracy.