Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista ds. Sprzedaży (Przedstawiciel Handlowy)

Specjalista ds. Sprzedaży (Przedstawiciel Handlowy)

Europapier Polska należy do Grupy Heinzel Z SIEDZIBĄ W WIEDNIU, jest jednym z 13 oddziałów firmy, działającej w środkowo-wschodniej części Europy. Spółka jest  WIODĄCYM DYSTRYBUTOREM NA RYNKU PAPIERU I TEKTUR ORAZ MEDIÓW DO REKLAMY I HIGIENY.

W Polsce Europapier świadczy swoje usługi od 1994 r.

W związku z DYNAMICZNYM WZROSTEM SPRZEDAŻY I DŁUGOFALOWĄ STRATEGIĄ ROZWOJU SEGMENTU OFFICE

poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie oraz wielkopolskie

Opis stanowiska:
  • rozwój sprzedaży na podległym terenie poprzez zdobywanie nowych Klientów
  • skuteczne i profesjonalne zarządzanie powierzonym portfelem już istniejących Klientów
  • realizacja planów sprzedaży, w tym przygotowywanie ofert i kompleksowych rozwiązań dla Klientów
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych na powierzonym rynku
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • bieżące monitorowanie i analiza rynku, poszukiwanie szans rozwoju produktu i biznesu
Wymagania:
  • min. kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży papierniczej i/lub biurowo -szkolnej
  • wysokiej orientacji na realizację celów biznesowych
  • inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • proaktywnego podejścia i determinacji w realizacji zadań
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • wykształcenia min. Średniego (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
  • chęci nauki i rozwoju umiejętności zawodowych

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość j. angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej częścią Grupy Heinzel
  • możliwość rozwoju zawodowego W POLSCE I ZAGRANICĄ
  • wdrożenie na stanowisko wraz z pakietem niezbędnych szkoleń
  • nowoczesne narzędzia do realizacji zadań: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy również DO UŻYTKU PRYWATNEGO
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, Bony świąteczne
  • dostęp do platformy e-tutor dla Pracownika i członka rodziny/partnera