Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Top Account Manager

Top Account Manager

Lokalizacja: Warszawa, ul. Marynarska 12

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: hybrydowa

Etat: pełny etat

Rekrutacja zdalna

Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych /IT (ICT, Cyberbezpieczeństwa IT, Smart City, telefonii komórkowej, M2M/IoT,  dostępu do Internetu, Data Center, Cloud, stacjonarne usługi głosowe), w ramach swojego portfela klientów z segmentu Top   (Rynek Energetyka)
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Koordynacja grup projektowych dla indywidualnych rozwiązań telekomunikacyjnych / IT
  • Współodpowiedzialność za obsługę posprzedażową klientów kluczowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie strategii sprzedażowych
  • Wspieranie terminowego dostarczanie produktów i usług przypisanym klientom
  • Organizowanie szkoleń i prezentacji dotyczących usług i produktów dla klientów obsługiwanego segmentu
  • Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych
W realizacji zadań pomoże Ci:
  • Znajomość podstaw sieci transmisyjnych oraz protokołów sieciowych
  • Znajomość podstaw protokołów TCP /IP
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi Cisco, Juniper, Huawei
Nasza oferta dla Ciebie:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Hybrydowy tryb pracy,
  • Praca na pełen etat.

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Jesteśmy T-Mobile! Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.
W #Magentateam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian!#Magentateam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.