Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Zastępca Managera Sklepu

Zastępca Managera Sklepu

Miejsce pracy: Siemiatycze, ul. 11-go Listopada 184
Twoje główne zadania:
  • Zarządzanie codzienną pracą sklepu we współpracy z Kierownikiem,
  • Organizacja pracy zespołu i nadzór nad realizacją zadań,
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników,
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz realizację celów biznesowych,
  • Zarządzanie asortymentem sklepu i kontrola stanów magazynowych,
  • Utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej/dom i ogród,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i efektywnej organizacji pracy,
  • Wysoka motywacja i orientacja na cele sprzedażowe,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej,
  • Umiejętność adaptacji i otwartość na szkolenia.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę z terminowym wynagrodzeniem,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Wsparcie i szkolenia w ramach struktur firmy,
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji.