Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Junior Key Account Manager

Junior Key Account Manager

Ogłoszenie numer: 8099823, z dnia 2023-03-30

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex, Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Carlsberg, Żywiec Zdrój, CEDC, Stock, Coca-Cola i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

W związku z zaawansowaniem projektów sprzedażowych z sieciami sklepów spożywczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży podległych klientów sieciowych,
  • prowadzenie analiz zakupowych podległych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych (kalkulacja), inicjowanie aktywności publikowanych (gazetki, plakaty, banery),
  • koordynowanie realizacji projektów sprzedażowych marek premium we współpracy z innymi działami firmy,
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych, wzajemnego zaufania oraz zapewnienie wsparcia klientom, na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji projektów,
  • monitorowanie i analizy rynku oraz konkurencji,
  • udział w procesie planowania sprzedaży,
  • teren działania: województwa kujawsko-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie.

Wymagania

  • doświadczenie we współpracy z partnerami zsieciowanymi,
  • dobra znajomość rynku FMCG,
  • umiejętność pracy projektowej,
  • chęć uczestnictwa w procesie rozwoju,
  • umiejętność analizowania danych i budowania wniosków,
  • zdolność koordynacji pracy zespołów, umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność budowania, rozwijania i utrzymania pozytywnych relacji biznesowych zarówno z klientami, jak i wewnątrz firmy,
  • kreatywność, zdolność myślenia strategicznego, zorientowanie na cel,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i otwartość.

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwości dalszego rozwoju,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę (po okresie próbnym który trwa do 3 miesięcy),
  • samochód służbowy.