Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Pionu Instalacji Sanitarnych

Kierownik Pionu Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja ofertowania oraz optymalizacja rozwiązań w zakresie instalacji sanitarnych
  • Zarządzanie zespołem i wprowadzanie usprawnień w zespole
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami
  • Prowadzenie nadzoru nad realizacją inwestycji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (Inżynieria Środowiska)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległego zespołu
Mile widziane uprawnienia w zakresie instalacji sanitarnych

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Współpracę długoterminową
  • Samochód służbowy
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki j. Obcych, program poleceń pracowniczych, elastyczny czas pracy)