Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/10356
OBOWIĄZKI:
kontakt z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o relacje z klientami, zawieranie umów, negocjowanie warunków, doradztwo i opieka nad realizacją umów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: zarządzanie /business marketing managment
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Negocjacje i sprzedaż usług
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: Kontakty z innymi ludźmi

Wymagania inne:

Wykszatłecenie wyższe kierunek/specjalność zarządzanie/business marketing managmentumiejętności . znajomość Windows, pakiet MS Office, obsługa klientów biznesowych, prowadzenie dokumentacji, dobra organizacja pracy i samodzielność przy wykonywaniu zadańdoświadczenie zawodowe obsługa MS Office, obsługa klientów biznesowych, prawo jady kat. Bznajomość jezyków obcych :jezyk angielski w mowie średnio zawansowany;w piśmie średnio zawansowanyZakres obowiązków :kontakt z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o relacje z klientami, zawieranie umów, negocjowanie warunków, doradztwo i opieka nad realizacją umów

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy