Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Senior programmatic ads manager

Senior programmatic ads manager

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2693
OBOWIĄZKI:
Rozwój ogólnej strategii zakupów programmatic i zarządzanie budżetem w celu maksymalizacji ROI. Planowanie i optymalizacja kampanii w celu osiągnięcia celów dotyczących klientów, możliwości i kosztów/LTV. Nadzór nad wydajnością kont programmatic. Koordynacja produkcji stron docelowych dla trafności odbiorców. Zarządzanie produkcją banerów, tekstów i filmów we współpracy z zespołami projektowymi i treściowymi; komunikacja z zespole w języku rosyjskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie: co najmniej 1,5 roku na stanowisku specjalisty ds. marketingu; wykształcenie wyższe na kierunku marketing lub pokrewne;

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 167 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu